Mitsubishi Outlander III або XL (з 2012...) Втулка заднього стабілізатора Поліуретан Гарантія 12 міс! 4056A230
Артикул: 4056A230
В наявності: 100 од.
220.00 грн
Поліуретанові втулки заднього стабілізатора з поліпшеними характеристиками для MITSUBISHI OUTLANDER III або XL (з 2012...)
Оригінальний номер OEM: 4056A230
Для MITSUBISHI OUTLANDER XL 2012- пропонуємо поліуретанові втулки стабілізатора з підвищеною еластичністю та з мастилом.
Ресурс наших поліуретанових втулок стабілізатора у 3-5 разів більше, ніж у гумових.
ГАРАНТІЯ на втулки стабилизатора – ОДИН рік!
Поліуретан на відміну від гуми не втрачає своєї еластичності в процесі експлуатації під дією зовнішніх чинників, що провокують процеси старіння матеріалу. Тому поліуретанові втулки залишаються еластичними аж до критичного зносу, при якому з'являється стукіт валу стабілізатора.
Збереження еластичності втулок стабілізатора – це гарантія збереження комфорту автомобіля і довговічності стійок стабілізатора та інших шарнірних елементів підвіски автомобіля.
Робоча поверхні тертя, яка контактує безпосередньо з валом стабілізатора, оброблена спеціальним водовідштовхувальним мастилом з підвищеними адгезійними властивостями. Цим мінімізували знос валу стабілізатора і виключили поява сторонніх шумів у вигляді скрипів.
У наших втулках стабілізатора передбачений ремонтний розмір - отвір під вал стабілізатора має менший на 0,5-1,0 мм діаметр. Це дозволяє компенсувати знос валу стабілізатора у машин з великим пробігом більше 100 тис. км. При цьому завдяки високій еластичності наші втулки стають на будь вал стабілізатора, незалежно від ступеня його зносу.
Ціна вказана за одну втулку!



Немає відгуків про цей товар.